Ślub Humanistyczny w Mazurskim Siedlisku Kruklin

Basia & Neal

To był na pewno cudowny dzień. Dla Nich, dla Ich przyjaciół, rodziny, bliskich, dla mnie.
Dopiero w dniu ślubu dowiedziałem się, że będzie to ślub humanistyczny, co chyba też dodało mi jeszcze więcej energii. Wiedziałem, że będzie inaczej, że będzie poza schematami. Dostałem wolną rękę i czułem wielkie zaufanie do tego co robię, także być tam i fotografować, to była dla mnie przyjemność.

Ślub w plenerze

Piękna sceneria, ślub plenerowy, uśmiechnięte twarze i mój „kaleczony” angielski, czego chcieć więcej 😀
Gdy zajechałem na miejsce, a miał być to ślub w Siedlisku Kruklin wszystko było jeszcze w trakcie przygotowań. Nie było atmosfery zdenerwowania, totalny luz, zabawa, uśmiechy i ostatnie szlify do tego, co ma się wydarzyć. Dekoracje ślubne, detale, kwiaty, to zawsze ma ogromny wpływ na całą atmosferę, także warto o tym pamiętać.

Muzyka, prowadzenie wesela, goście, wszystko to stanowiło jedną, wyjątkową całość. Uwielbiam taki styl, także czułem, że jestem w odpowiednim miejscu.
Dźwięki Nothing Else Matters, nie tylko prowadziły Basię do Neal’a, ale także wprowadziły mnie, nas wszystkich w wyjątkowy stan. Był Rock’N’Roll, był Led Zeppelin, był istny ogień na parkiecie i różne dziwne wariacje, ale mogę śmiało napisać, że był to wymarzony ślub. Były też mega zabawne, ale dające do myślenia przemówienia świadków (braci Neal’a) czy samego Pana Młodego. Mimo wielu żartów, prowokacji i typowo angielskiego humoru pokazały, jak dużo oni o sobie wiedzą. Myślę, że niewiele osób byłoby w stanie powiedzieć aż tyle o swoim rodzeństwie, rodzinie, także czasem warto się tym zainteresować.
Samo Siedlisko Kruklin to jedno z moich ulubionych miejsc, gdzie można liczyć na naturalne, klimatyczne, a jednocześnie bardzo gustowne i eleganckie wesela.

Nie zamierzam się tu rozpisywać, bo nie taka moja rola. Mam nadzieję, że reportaż ślubny, który zrobiłem opowie historię Ich ślubu 100% lepiej ode mnie 😉

Zapraszam do oglądania! 

In English – Google translator – click 🙂

Suknia Pani Młodej – Catherine Deane
Garnitur Pana Młodego – Moss Bros
Miejsce przyjęcia i ceremonii ślubnej – Mazurskie Siedlisko Kruklin
Oprawa muzyczna – Wodzireje.pl
Florystyka i dekoracje – Edan-Art

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

0