Rustykalny Ślub nad jeziorem

Zuzanna i Jakub

Ach, cóż to był za piękny dzień! Rustykalne wesele Zuzanny i Jakuba, w pięknej i malowniczej okolicy nad samym jeziorem, na długo pozostanie w mojej pamięci.
Raz, że było pięknie i wyjątkowo, a dwa, że Zuzanna i Jakub to fantastyczni ludzie, z którymi dogadywałem się prawie bez słów – miałem po prostu fotografować. Fantastyczna atmosfera towarzyszyła nam przez cały czas, dzięki czemu mogłem robić swoje, z wielkim spokojem i wewnętrzną radością. Jest to niezwykle ważne w pracy fotografa ślubnego.
Okolica, detale, wystrój sali, muzyka, miłość i uczucie – wszystko to tworzyło tego dnia wyjątkowy nastrój.
W Sanktuarium w Olecku, gdzie odbył się ślub kościelny, pięknie rozbrzmiewała muzyka, połączenie folku, polskiej muzyki ludowej. Niesamowite brzmienie cymbałów (pokuszę się o stwierdzenie, że były to cymbały wileńskie, ale fachowcem w tej dziedzinie nie jestem :)) w wykonaniu Kapeli Trzy Czwarte.
Jeśli chodzi o przyjęcie, wesele i całą oprawę, na zewnątrz było pięknie i malowniczo. Dużo przestrzeni, miejsca na rozmowy przy winie, kawie, wspólne zdjęcia, na parkiecie natomiast ciągła zabawa, mnóstwo atrakcji i ognistych tańców.

Sesja ślubna nad jeziorem

Tego dnia udało nam się też zrobić kilka zdjęć plenerowych. Słońce nie rozpieszczało i wiedzieliśmy, że sesja plenerowa będzie jeszcze innego dnia, jednak uznaliśmy, że jest to świetna opcja i chcemy ja zrobić również w dniu ślubu.

Pisząc już o zdjęciach plenerowych, wspomnę, że na główną sesję w plenerze, umówiliśmy się kilka dni później, o świcie. Wstaliśmy o 4 rano z nadzieją na piękne słońce i mgły, które często można spotkać na mazurskich łąkach. Niestety tego dnia słońce też wyszło dosłownie na chwilę, a o mgłach można było tylko pomarzyć. No cóż, uważam jednak, że był to fantastycznie spędzony czas i udało nam się wykorzystać go w 100%. Zdjęcia ślubne, które wtedy zrobiliśmy doskonale oddają klimat, który wtedy panował 🙂
Zapraszam do oglądania Ich ślubnej historii, składającej się z ok 150 może 160 wybranych przeze mnie kadrów. Wszystkich zdjęć było znacznie więcej, jednak niech pozostaną one już tylko dla Pary Młodej 😉

Miejsce ceremonii ślubnej – Sanktuarium Podwyższenia Krzyża Św. w Olecku
Miejsce przyjęcia – Gościniec Olecki
Suknia ślubna – Sylwia Kopczyńska
Garnitur ślubny – Miler Menswear
Muzyka w Sanktuarium – Kapela Trzy Czwarte
Oprawa muzyczna DJ & Wodzirej- Panowie od Muzyki
Balony – Helove Balony&Dekoracje
Tort, candy bar i wszystkie słodkości (naprawdę pyszne, a brownie wprost obłędne :)) – Pracownia cukiernicza & candy bar Suwałki
Dekoracje ślubne, kwiaty, wianek – o to Para Młoda zadbała w większości sama.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

0